طبیعت سبز ایران
بررسی محیط زیست ایران و جهان
صفحات وبلاگ
نویسنده: سید محمد فاطمی s.m.fatemi - یکشنبه ۱٥ خرداد ۱۳٩٠

 

خلاصه ای ازگزارش برگزاری کنفرانس مدیریت مناطق حفاظت شده به نفل از خانم رجایی دبیر انجمن علمی محیط زیست دانشگاه سبزوار

 

کنفرانس مدیریت مناطق حفاظت شده در تاریخ٣/٣/٩٠ توسط انجمن علمی محیط زیست دانشگاه تربیت معلم سبزوار برگزار شد.

 

بعد از حضور دکتر مخدوم و میگونی در شب مراسم در فرودگاه سبزوار(گفتم بگم چون خیلی ها فکر می کنند سبزوار فرودگاه نداره و دقیقا زمانی که ما داشتیم تو خواب و بیداری دکور می زدیم)که مصادف شد با استقبال از دو میهمان ویژه توسط دکتر قلیچی پور و مهندس کراچی و آقای فاطمی به نمایندگی از دانشجویان ؛در ساعت ٩:٣٠دقیقه صبح روز٣/٣/٩٠کنفرانس مدیریت با حضور اساتید گروه و دانشگاه نظیر دکتر رستگار و دکتر زنگنه و... و مسئولین دانشگاهی نظیر آقای همایی(سرپرست دفتر ریاست)و آقای ملکی و خانم مهرآبادی مسئولین فرهنگی و نمایندگان ادارات محیط زیست ٣خراسان و سبزواربرگزار شد.

٩:٣٠الی ١٢:٣٠ ) مراسم افتتاحیه ،خیرمقدم دکترقلیچی پور و سخنرانی کلیدی دکتر مخدوم و دکترمیگونی و ارائه مقاله به همراه کلیپ های معرفی و متنوع در این بخش جای گرفت

سخنرانی دکتر مجید مخدوم

در ادامه همزمان با خروج از آمفی تئاتر شاهد عکس های نمایشگاه ضعف مدیریتی بودیم و بعد از آن در محوطه دانشگاه به همراه مهمانان به تماشای تئاترخیابانی محیط زیست با عنوان"لطفا مواظب باشید"ایستادیم.

همراهی مهمانان تا هتل کاملیا،استراحت ،نماز و نهار( که اصلا فکر نمیکردم وقت کنم نهار بخورم ولی بخاطر مهمانان در این کمبود وقتی که باید در تالار دانشکده نفت هماهنگی ها رو انجام میدادم )برای ادامه کنفرانس در نوبت عصر انجام گرفت.

و مراسم به یاد ماندنی عصر که در ابتدا با میزگرد اعضای داوطلب، پرسش و پاسخ شفاعی و کتبی و مراسم تقدیر و آماده شدن جهت رفتن به داخل شهر برای اختتامیه نمایشگاه"کودک اگاه محیط زیست پاک"انجام شد (این قسمت از همایش برای من که خیلی به یادموندنی شد البته مراسم صبح با سخنرانی قوی مهمانان جای سوال نداره مشکل اینجاست که من همش این ور و اون ور بودم البته ناچارا و نتونستم استفاده لازم رو ببرم)البته اینجا جایی بود که دبیرانجمن و کنفرانس مجری هم شد

بعد از این درساعت١٩:٣٠با بدرقه اساتید برای رفتن به هتل و فرودگاه که با بغض دوستان بخاطر جدایی از این بزرگواران همراه شده بود و صحبت با اساتید و دوستان درمورد برنامه های آینده کنفرانس و این روز به یادموندنی رو تموم کردیم.

البته برای من و دوستان دور و اطراف که شده بودیم مسئولای کنفرانس هنوز تمومی نداشت.

ضمنا یادم نره گزارش بازدید از شیراحمد با دوستان کاردانی ترم اخر و دکتر وارسته که همراه با یادگیری روش کارگذاری میست نت و دوربین تله ای و کلی تجربه جدید بود رو براتون بنویسم. 

راستی خواستم بابت تشکر از دوستان اسامیشون رو درج کنم که گفتم شاید کسی از قلم بیافته پس همین جا قدردانی و سپاس خودم را از همکاری دوستان بجا می آورم.

با تشکر از مدیریت محترم گروه سرکار خانم دکتر قلیچی وهمراهی جناب آقای مهندس کراچی و اساتید محترم گروه محیط زیست و دبیر محترم انجمن سر کار خانم رجایی و تمام دوستانی که هر یک به نحوی سهم خود را در برگزاری این همایش به خوبی ایفا نمودند.(سید محمد فاطمی)

سید محمد فاطمی  s.m.fatemi
فاطمی.فارغ التحصیل مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست دانشگاه سبزوار. امیدوارم با ایجاد این وبلاگ قدمی کوچک در راستای حفظ و ارتقآ دانش محیط زیستی بردارم.آماده دریافت نظرات سازنده شما هستم. ایمیل: mohammad_fatemi97@yahoo.com
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر: